W życiu każdego człowieka może się zdarzyć sytuacja, kiedy zabraknie pilnie potrzebnych pieniędzy. Co zrobić w takiej sytuacji? Wystarczy zajrzeć do ofert pozabankowych firm pożyczkowych, gdzie z dnia na dzień pojawiają się nowe możliwości. Jednym z dostępnych tam rozwiązań jest pożyczka od ręki. Gdzie można ją otrzymać? Jakie warunki należy spełniać? Na co zwrócić uwagę? Odpowiedzi na te pytanie znajdziesz w poniższym artykule.

Pożyczka od ręki

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć i uwzględnić w budżecie domowym każdego wydatku. Nie wiemy, kiedy akurat zepsuje nam się samochód, zamrażarka przestanie mrozić czy w studni skończy się woda. Trzeba być zawsze przygotowanym na niespodziewane koszty, trzymając w zanadrzu zaoszczędzoną gotówkę. Jednak wielu z nas nie potrafi zarządzać finansami w taki sposób, aby móc odłożyć pieniądze na czarną godzinę. Wtedy z pomocą przychodzą firmy pozabankowe, które w swojej ofercie posiadają produkty takie jak: pożyczka od ręki. Aby zaciągnąć takie zobowiązanie, nie musisz posiadać nieskazitelnej historii kredytowej. Dopuszczalne są negatywne wpisy w bazach BIK czy KRD. Jeśli otrzymujemy wynagrodzenie pozwalające na spłatę miesięcznej raty, wynik weryfikacji w rejestrach nie przekreśli naszych szans na otrzymanie pozytywnej decyzji. Jednak wszystko zależy od wyznaczonych przez daną firmę kryteriów.

Pożyczka od ręki online

Z reguły kiedy składamy wniosek o wsparcie finansowe, firmy pozabankowe nie wymagają od nas podania celu, na jaki zostaną przeznaczone pieniądze. W zależności od decyzji pożyczkodawcy proces wnioskowania może odbywać się różnymi kanałami. Aktualnie jednym z najbardziej popularnych jest internet. Pożyczka od ręki online powstała w konsekwencji rozwoju technologicznego. Dzięki przeniesieniu procesu pożyczania do środowiska wirtualnego mamy możliwość dokonania wszelkich formalności bez wychodzenia z domu. Niektóre z firm udzielają pożyczki wyłącznie w trybie online. Dostępność potrzebnych formularzy na stronach internetowych pozwala pożyczkobiorcy na wnioskowanie o potrzebną kwotę w dowolnym miejscu i czasie.

Pożyczka od ręki przez internet

My możemy wypełnić wniosek w każdej chwili, jednak decyzje w większości firm nadal wydawane są tylko w godzinach otwarcia biura. Niektórzy pożyczkodawcy pracują w weekendy, inni wydłużają czas rozpatrywania zgłoszeń do późnych godzin nocnych, ale żadna z firm nie zagwarantuje natychmiastowej decyzji w środku nocy. W ciągu dnia czas oczekiwania na akceptację lub odrzucenie wniosku może wynosić zaledwie kilka minut.

Pożyczka od ręki – jak wybrać?

Podstawą do wybrania odpowiedniej pożyczki jest zachowanie rozsądku w podbramkowej sytuacji. Kiedy przychodzi kryzys, raczej nikt nie myśli o przeglądaniu dostępnych ofert i ich szczegółowej analizie. Dlatego warto już wcześniej zapoznać się z produktami pożyczkodawców i wybrać kilka odpowiednich. Szczególną uwagę należy zwrócić na maksymalną kwotę pierwszej pożyczki, ponieważ jako nowi klienci mamy ograniczony dostęp do oferty. Następnie zapoznajmy się z kosztami, jakie będziemy musieli ponieść podczas spłaty zobowiązania. Ważnym elementem są również skutki nieterminowości, ile wynoszą odsetki za zwłokę, jakie czynności będą podjęte wobec dłużnika. Ostatni czynnik decydujący o tym, czy dana pożyczka jest dla nas dobra, to wymagania stawiane pożyczkobiorcom. Może to być dopuszczalny wiek, forma zatrudnienia.

Pożyczki od ręki prywatnie

Pożyczka od ręki może być udzielana również przez osoby prywatne. Ich kwota oraz termin spłaty zależy od inwestora, który zdecyduje się na pożyczenie nam pieniędzy. To oferta skierowana jest do wszystkich osób posiadających obywatelstwo polskie i stałe miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Nawet posiadając negatywne wpisy w bazach, mamy szansę na uzyskanie dofinansowania. Zależy to od wymagań pożyczkodawcy. Jeśli będziemy posiadali odpowiednie dochody, możemy liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku. Warunki spłaty zobowiązania dostosowane są do możliwości każdego klienta indywidualnie. Niektóre platformy umożliwiają szukanie pożyczkodawcy poprzez publikowanie ogłoszenia na tablicy. Wówczas inwestor może przeglądać prośby o wsparcie finansowe na warunkach wybranych przez klienta i w drodze eliminacji zdecydować się na tę, która najbardziej mu odpowiada.

Pożyczki od ręki na dowód

Jedną z najszybszych form wsparcia finansowego, która umożliwia pominięcie wielu formalności, jest pożyczka od ręki na dowód. Można z niej skorzystać, wypełniając prosty formularz online. Jest to gwarancja wygody, prostych zasad oraz szybkiej decyzji. Dzięki przeniesieniu procedury wnioskowania do internetu możemy ubiegać się o pożyczkę nawet w środku nocy. Aby móc otrzymać wsparcie finansowe, nie trzeba pokazywać zaświadczeń od pracodawcy czy dokumentów potwierdzających dochód. Zazwyczaj wystarczy wskazać wysokość wpływów oraz ich źródło. Niezbędne jest posiadanie dowodu osobistego, konta bankowego oraz aktywnego numeru telefonu i adresu e-mail. Decyzja kredytowa pojawia się niemal natychmiast, a tuż po niej można się cieszyć otrzymanymi w formie przelewu środkami.

Jedna odpowiedź do “Pożyczka od ręki – gdy potrzebujesz pieniędzy w trybie ekspresowym”

  1. Pożyczki i chwilówki charakteryzuje właśnie szybkość i dostępność. Ostatnio zaciagnęłam pożyczkę i otrzymałam faktycznie pieniądze w ekspresowym czasie, bo nawet w ten sam dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *