Bardzo wielu Polaków decyduje się na ubezpieczenie siebie, swoich dzieci, firm, a także ruchomości i nieruchomości. Pozwala to na otrzymanie określonej sumy pieniędzy w razie zachorowania, nieszczęśliwego wypadku, utraty źródła dochodu czy innych nieprzewidzianych wydarzeń, w zależności od wybranego typu i warunków ubezpieczenia.

Z uwagi na duży popyt na ubezpieczenia, stale zwiększa się też podaż. Do wyboru są ubezpieczenia od dziesiątek różnych towarzystw, w związku z czym trudno zdecydować się na jedno, najlepsze. W odpowiedzi na ten problem powstało Ubezo.pl, czyli dedykowany ekspert ubezpieczeniowy i porównywarka w jednym.

Czym jest Ubezo?

Ubezo.pl łączy w sobie najlepsze cechy tak zwanych „porównywarek”, które pozwalają wybierać spośród wielu ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych, ze wsparciem wykwalifikowanego eksperta. Bez pomocy specjalisty, nawet mając do dyspozycji porównywarkę, łatwo jest coś przegapić i popełnić błąd, a tym samym niepotrzebnie przepłacić na ubezpieczeniu.

Pomoc oferowana przez Ubezo.pl dedykowana jest osobom poszukującym wszystkich najpopularniejszych typów ubezpieczeń, w tym ubezpieczeń nieruchomości, samochodu, turystycznych oraz na życie i zdrowie. Ofertą powinny zainteresować się również firmy – one także mogą liczyć na profesjonalne wsparcie, między innymi w uzyskaniu korzystnego ubezpieczenia firmy lub floty, bądź też ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika bądź zawodu.

Dlaczego warto skorzystać z usług Ubezo.pl?

Jak już wspomniano powyżej, samodzielne próby znalezienia i wyselekcjonowania korzystnego ubezpieczenia mogą skończyć się porażką. W Polsce funkcjonują dziesiątki różnych towarzystw ubezpieczeniowych, a wiele z nich ma bardzo bogatą ofertę.

W praktyce oznacza to, że na dokładne zapoznanie się z wszystkimi dostępnymi propozycjami mogłoby zająć kilka lub nawet kilkanaście godzin. Nie każdy dysponuje taką ilością czasu, a niekiedy ubezpieczenie jest potrzebne bardzo pilnie. Zawsze istnieje także ryzyko, że z powodu braku wiedzy i doświadczenia nie wybierzemy najbardziej atrakcyjnego ubezpieczenia.

Dzięki wsparciu ubezo.pl ubezpieczenia nie muszą być czarną magią, a wręcz przeciwnie. Ubezpieczenie siebie lub swojego mienia bądź nieruchomości może okazać się szybkim, przyjemnym i bezstresowym procesem, dzięki któremu potencjalnie uda się zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Współpraca zawsze rozpoczyna się od rozmowy z ekspertem, w trakcie której ustalane są wszystkie potrzeby i wymagania osoby poszukującej ubezpieczenia. Dzięki temu można mieć pewność, że oferta, która zostanie ostatecznie przedstawiona, spełni wszystkie jej oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *