Aplikacje ułatwiające wystawianie faktur w ostatnich latach zyskały na popularności. Programy te chętnie wykorzystywane są zarówno przez przedsiębiorców, jak i profesjonalne biura księgowe. I właśnie taką aplikacją jest TAXON, czyli program łączący w sobie rozmaite funkcje, które przyspieszają obieg dokumentów w firmie, co znacząco ułatwia prowadzenie biznesu.

TAXON – recepta na czasochłonne wystawianie faktur

Program do faktur online TAXON jest odpowiedzią na tradycyjne rozwiązania. Każdy przedsiębiorca – zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczony zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że ręczne wystawianie faktur jest zajęciem czasochłonnym. O ile nie jest to jeszcze tak odczuwalne, gdy miesięcznie takich dokumentów jest maksymalnie parę sztuk, to bywa uciążliwe w momencie, gdy przedsiębiorca musi wystawić od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu faktur. I w tym miejscu pojawia się TAXON, dzięki któremu czas spędzany na fakturowanie jest ograniczony do minimum.

Jak działa TAXON? Szybko i bezpiecznie

taxon bezpłatna aplikacja do fakturTwórcy aplikacji do fakturowania TAXON przygotowali program w taki sposób, aby cały proces wystawiania faktur odbywał za pomocą kilku kliknięć. Prosty i intuicyjny interfejs sprawia, że wszystkie niezbędne funkcje są odpowiednio pogrupowane i dostępne w jednym miejscu. Samo wystawienie jest bardzo proste – po wejściu w odpowiednią opcję, wyświetlone zostaną gotowe okienka, w których należy wpisać odpowiednie dane, a następnie zatwierdzić fakturę – i gotowe.

O czym warto jeszcze wspomnieć? Przede wszystkim o tym, że korzystanie z aplikacji TAXON jest w pełni bezpieczne. Program doskonale chroni wszystkie dane firmy, a także kontrahentów, co sprawia, że obieg dokumentów odbywa się nie tylko płynnie, ale również i bezpiecznie, eliminując ryzyko wycieku danych.

Program do faktur TAXON – rozwiązanie optymalne dla portfela

Każda osoba, która zacznie korzystać z TAXON odczuje oszczędność nie tylko na podłożu czasowym. Aplikacja jest również korzystna również pod względem finansowym. Co więcej, TAXON jest programem darmowym (do wystawiania 20. faktur w ciągu miesiąca – 10 sprzedażowych i 10 kosztowych), co jest doskonałą opcją dla mniejszych przedsiębiorców.

Nie oznacza to jednak, że z aplikacji mogą korzystać tylko osoby, które mają na głowie mniejszą ilość faktur. Wersja premium może kosztować maksymalnie 18 zł miesięcznie. W takim wypadku pakiet obejmuje obsługę łącznie 400 dokumentów (200 faktur sprzedażowych i 200 faktur kosztowych).

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z aplikacji? Program dostępny jest pod linkiem: https://play.google.com/store/apps/details?id=taxononline.app.

Jedna odpowiedź do “Program do faktur online TAXON – innowacja na rynku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *